O mnie

Witaj na moim blogu!

Domowy Doradca Wina to mój osobisty blog, który jest wynikiem mojego wieloletniego doświadczenia w imporcie i dystrybucji wina.

Nie zamierzałem skupiać się na pisaniu kolejnych not degustacyjnych win, tylko chciałem Ci przekazywać praktyczne wskazówki dotyczące świata win. Które wina są warte Waszej uwagi, które sklepy warto odwiedzić, gdzie możecie spędzić trochę czasu przy winie.

Nasz rynek jest młody i stosunkowo niewielki, dlatego chciałem wspierać jego rozwój.

Po kilku miesiącach pisania doszedłem do wniosku, że jednak skupię się na recenzowaniu win dostępnych w dyskontach, bo tylko one są w szerokiej dystrybucji.

Po kilku miesiącach opisywania rzeczywistości postanowiłem stworzyć Klub DD Wina, poprzez który pasjonaci wina będą mogli kupić dobre wina w dyskontowych cenach albo w cenach, w jakich dane wina występują na rynkach dojrzalszych od naszego, czyli austriackim, niemieckim, holenderskim, włoskim czy hiszpańskim.

Zaprzestałem piętnować wysokie marże importerów, bo wiem, że jest to wynikiem sytuacji rynkowej, a nie tylko ich pazerności i szkoda mojej pozytywnej energii na „walkę z wiatrakami”.

Dlatego mój blog się zmienia i nadal będzie się zmieniał, bo dochodzą coraz to nowe wyzwania. Dokładam nowe pozycje do Menu.

Zarzucono mi już wielokrotnie fascynację Lidlem i Biedronką. Winami do 30 zł, które według wielu nie zasługują na uwagę. Według mnie jest wręcz przeciwnie. Będę starał się to udowodnić.

Zapraszam do lektury mojego bloga!!

Jeśli znajdziesz chwile to proszę wypełnij tę ankietę, abym lepiej poznał Twoje oczekiwania.

Kontakt:  telefon: 690197636, e-mail: info@domowydoradcawina.pl

Zadzwoń do mnie

Dodaj komentarz