4 Krakowski Festiwal Młodego Wina

To już 4 Krakowski Festiwal Młodego Wina.

Już po raz czwarty Winnica Srebrna Góra wraz ze Slow Food Polska i wina.pl zapraszają na Krakowski Festiwal Młodego Wina. Tradycyjnie organizatorzy zachęcają do odwiedzenia gościnnych progów Stara Zajezdnia Kraków przy ulicy Wawrzyńca 12. Impreza odbędzie się 11 listopada, w dniu św. Marcina, patrona winiarzy.

Zapraszamy serdecznie na prezentację młodego wina z rocznika 2016, którym świętujemy koniec zbiorów i dzień św. Marcina, patrona winiarzy.

W programie Festiwalu:

– Wino i dobre jedzenie w ramach ogólnopolskiej akcji Slow Food Polska Gęsina na Świętego Marcina

– Konkursy z nagrodami

– Mecz Rumunia – Polska

– Muzyka World-Etno-Mashups (DJ Krzaku, Zjednoczenie Sound System)

– Wieczór poprowadzi Olivier Janiak

Bilety dostępne w Starej Zajezdni na Wawrzyńca 12 w Krakowie oraz na stronie Wina.pl

Nie byłem jeszcze na żadnym Festiwalu, ale myślę, że to może być bardzo udana impreza. W zeszłym roku frekwencja dopisała.

W ubiegłym roku nasz Krakowski Festiwal Młodego Wina zgromadził w Starej Zajezdni ponad tysiąc gości! Rozlaliśmy kilka tysięcy kieliszków wina i wydaliśmy kilka tysięcy porcji dań z pyszną polską gęsiną! 11 listopada zapraszamy ponownie, przyjdźcie, skosztujcie młodego wina i przyprowadźcie przyjaciół! 🙂 Udostępniajcie!

Tak bawiliśmy się podczas poprzednich edycji 🙂 Zdjęcia: Marek Lasyk.

Po tym, co winnica Srebrna Góra zaprezentowała swoja Polką w Lidlu, nie powinno być problemów z frekwencją. Niestety, ja w tym czasie będę podróżował do Apulii z przystankami w Marche i Kampanii i nie będę mógł wziąć udziału w tym wydarzeniu. A szkoda. Pozostaje mi tylko „oblizać się smakiem”

W przyszłym roku muszę tak ułożyć kalendarz podróży, aby w tym czasie dotrzeć do Krakowa na kolejny festiwal.

Na zdrowie!!

 

Leave a Reply