Biedronka-Havenscourt White Zinfandel

Havenscourt White Zinfandel w cenie 19,99 zł.

Pinot Noir Reserva 2012 z Wachau za 59 zł!! Tylko w Klubie DDW

 

Różowe półsłodkie wino z USA nowym przebojem na imprezach studenckich?

Zastanawiam się nad fenomenem win stołowych z USA. Takie wino z Hiszpanii kosztowałoby maksymalnie 10 zł. Tutaj za 20 zł mamy przebój przepłacony o 100%. Różowe wino z Chile Kidia Rose z tej samej oferty Odkrywaj nowe smaki-Wina i alkohole obu Ameryk jest o niebo lepsze i kosztuje tyle samo!

Kolor: średnio łososiowy.

W nosie truskawki. I to właściwie wszystko. No może jeszcze cukier.

W ustach półsłodkie półgoryczkowe i pół zielone wino niskich lotów. Truskawkowa landrynka z kwaskiem cytrynowym. W końcówce lekka goryczka.

Kompot za 20 zł? Dla miłośników win nijakich z lekkim cukrem resztkowym i  dla fanów Carlo Rossi. Zielono truskawkowo słodkie. Nadaje się idealnie na studenckie  imprezy.

Coś na lato!! Riva dei Frati Prosecco DOC Treviso Brut za 35 zł!! Tylko w Klubie DDW

 

Ocena:  ♛♛/7-słabiutko

Na zdrowie!!

2 uwagi do wpisu “Biedronka-Havenscourt White Zinfandel

  1. Podziwiam Ciebie za samozaparcie 😉 mnie szkoda życia, czasu i pieniędzy na próbowanie takich „win” mimo że jak się pewnie domyślasz przepadam za winami kalifornijskimi.

    1. Wiem, wiem, że lubisz wina kalifornijskie. Havenscourt ma tyle wspólnego z Kalifornią co ja, czyli nic. Mnie to wciągnęło, bo jest jakimś wyzwaniem. Piję tak długo wina, że widocznie zbzikowałem. Haha. Kogo obchodzi, że znalazłem jakieś wyjątkowe wino (oczywiście nie w Polsce), jeżeli można je kupić w jednym sklepie? Ja mam misję, którą są wina z dyskontów. Wydaję na wina więcej niż Winicjatywa, bo oni prawie wszystko dostają od importerów. Dzisiaj kupiłem w Biedronce m.in. Caberneta Gravelly Ford za 30 zł z Kalifornii. Zobaczę co to jest? Pozdrawiam.

Leave a Reply