Gdzie po wino w Warszawie? Bachus na Wąwozowej 36 (Bazarek)

Na ul. Wąwozową wybrałem się w poszukiwaniu sklepu sieci Dobre Wina, który był przy bazarku przez wiele lat, ale nigdy do niego nie zaglądałem. Tym razem także nie udało mi się go odwiedzić, bo …..go już nie ma. Będąc na Bazarku przy Wąwozowej, odwiedziłem sklep Bachus, który znajduje się w jednym z pawilonów.

Niestety po wejściu do sklepu nie usłyszałem odpowiedzi na moje „dzień dobry”. Sprzedawca był bardzo zajęty szukaniem czegoś w komputerze.

 

W sklepie duża oferta, ale win w cenie do 30 zł nie znalazłem.

Zapytałem o wina z własnego importu, ale Pan sprzedający wina nie wiedział, czy mają swój import, czy nie. Wygląda na to, że nie. Ogólnie rzecz biorąc ciężko się było czegokolwiek dowiedzieć od sprzedawcy. Był mało zorientowany w ofercie. Wina takie same jak w innych sklepach, które kupują od importerów a ceny są wysokie.

Odwiedziłem ich stronę internetową i oferta jest zdecydowanie większa. Sklep stacjonarny jest traktowany chyba jako baza do sprzedaży internetowej. Większość win dostępnych przez internet nie jest dostępna w sklepie stacjonarnym.

Zdecydowanie odradzam Wam wizytę w tym sklepie. Niczego ciekawego o winach się nie dowiecie, a ceny są zbyt wysokie.

Zamiast odwiedzin w Bachusie, polecam inny sklep w pobliżu Dar Wina przy Wąwozowej 6, o którym napiszę wkrótce.

Leave a Reply