Gdzie po wino w Warszawie? Beczka Wina al. KEN 46

Odwiedziłem sklep Beczka Wina kilka tygodni temu i zrobił na mnie najlepsze wrażenie z wszystkich sklepów na Ursynowie. Może dlatego, że w tym miejscu wina sprzedaje sam właściciel i potrafi dobrze doradzić?  W internecie możecie obejrzeć prawie całą ofertę.

Oferta wina jest wystarczająca, bo są w ofercie wszystkie najważniejsze wina na lato. Prosecco, Cava, Vinho Verde, Verdejo i wiele, wiele innych. Może nie jest to ponad 1000 „etykiet”, ale tak duża oferta według mnie nie jest potrzebna. Przecież najlepsze sklepy z winami, czyli dyskonty mają bardzo mały wybór wina. Nawet bym powiedział zbyt mały, a mimo tego sprzedają go najwięcej. Dlaczego? Bo „nadrabiają” ceną.

Właściciele sklepu nie zamierzają konkurować z dyskontami cenami ( bo to nie jest możliwe), ale proponują bardzo dobry serwis i niezłą selekcję. Znacznie większą niż dyskonty. Ceny win zaczynają się od 30-tu kilku złotych.
Oprócz wina w ofercie mają także delikatesy z własnego importu.

Jako jedne z ciekawszych win polecono mi  białe wina z Gaskonii. Te wina powinny Wam smakować.

WP_20160622_17_17_36_Rich

Jeśli mieszkacie na Ursynowie i macie ochotę na coś innego, trochę droższego, ale ciekawszego niż znajdziecie w dyskontach, to polecam Wam to miejsce.

 

Leave a Reply