Gdzie po wino w Warszawie? Białe czy Czerwone ul. Górczewska 124(Wola Park) ✪✪✪✪✪

Ten sklep wpadł mi w oko kilka dni temu przypadkiem, kiedy odwiedziłem centrum handlowe Wola Park. Bardzo spodobała mi się nazwa Białe czy Czerwone. Niestety w ferworze zakupów w TK Max zapomniałem zaglądnąć do tego sklepu. Dlatego w kolejny piątek postanowiłem specjalnie wybrać się z dalekiej Pragi Południe na Górczewską, aby odwiedzić ten sklep. Nie spodziewałem się zbyt wiele po sklepie w centrum handlowym. Przed odwiedzeniem go, nawet nie zaglądnąłem na jego stronę internetową.

Już z daleka spodobała mi się jego witryna, bo tylu fajnych promocji nie widziałem w żadnym sklepie. Znakomity marketing. Z pewnością jest to podyktowane tym, że jest to sklep w centrum handlowym i bardziej od ceny liczą się promocje. Przede mną w kolejce czekało kilka osób, wiec miałem okazję przysłuchać się jak Mateusz Porada (na którego trafiłem) sprzedaje wina, a właściwie jak sprzedaje emocje. Tak dobrego sprzedawcy win jeszcze nie spotkałem. Doskonała harmonia pomiędzy sprzedawcą i pasjonatem wina. Dlatego pomimo tego, że na kilka cen ścierpła mi skóra, przyznałem temu sklepowi najwyższą notę ✪✪✪✪✪. Za doskonały serwis i znakomity marketing. Bo można kupić przyzwoite dwa wina za 50 zł. Do tego rozmawialiśmy chyba z pół godziny. O winach i ogólnie o rynku w Warszawie. Mateusz wyłożył mi swoją filozofię, którą szanuję, chociaż moja jest trochę inna. Ale to on prowadzi sklep z sukcesem.

wp_20160908_16_27_26_rich-3

 

Zobaczyłem jak jest wprowadzana w życie filozofia sprzedaży „zamień klienta w znajomego, a znajomego w przyjaciela”. Tutaj sprawdza się to w 100%.
Sklep ma ogromną ofertę. Ponad 1200 win. Według mnie powinno być maksymalnie 200 win. Również ceny nie są z mojej bajki. Są takie same jak w innych sklepach specjalistycznych. Przy czym szef może udzielić specjalne rabaty dla stalych klientów. Jednak uważam, że musicie koniecznie odwiedzić ten sklep, zwłaszcza jeżeli mieszkacie w pobliżu centrum handlowego Wola Park. Mateusz każdego klienta traktuje z ogromnym szacunkiem i każdemu doradzi odpowiednie wino. Nie jest to dla mnie sklep na codzienne zakupy, ale jeżeli chcecie kupić wino na prezent, albo z jakiejś ważnej okazji to jest to właściwy adres.

Sklep ma karty lojalnościowe i stosuje specjalne upusty dla stałych klientów.

PS. W międzyczasie,od mojej wizyty do tego wpisu, sklep Białe czy Czerwone świętował swoje pierwsze urodziny. Gratulacje i powodzenia.

Na zdrowie!!

Moje rekomendacje: ✪ – unikać, ✪✪ – nie polecam ,✪✪✪ – polecam pod pewnymi warunkami, ✪✪✪✪ – polecam, ✪✪✪✪✪ – trzeba koniecznie odwiedzić

5 uwag do wpisu “Gdzie po wino w Warszawie? Białe czy Czerwone ul. Górczewska 124(Wola Park) ✪✪✪✪✪

Leave a Reply