O mnie

Witaj na moim blogu!

Domowy Doradca Wina to mój osobisty blog, który jest wynikiem mojego wieloletniego doświadczenia w imporcie i dystrybucji wina.

Zakładając mój blog nie zamierzałem skupiać się na pisaniu kolejnych not degustacyjnych win, tylko chciałem przekazywać praktyczne wskazówki dotyczące świata win. Które wina są warte Waszej uwagi, które sklepy warto odwiedzić, gdzie możecie spędzić trochę czasu przy winie.

Nasz rynek jest młody i stosunkowo niewielki, dlatego chciałem wspierać jego rozwój.

Po kilku miesiącach pisania doszedłem jednak do wniosku, że skupię się na recenzowaniu win dostępnych w dyskontach, bo tylko one są w szerokiej dystrybucji, mają dobrą jakość i co najważniejsze znakomity stosunek ceny do jakości.

Zaprzestałem piętnowania wysokiej marży importerów, bo wiem, że jest ona wynikiem sytuacji rynkowej, a nie tylko ich pazerności. A poza tym  szkoda mojej pozytywnej energii na „walkę z wiatrakami”.

Dlatego mój blog się zmienia i nadal będzie się zmieniał, bo dochodzą coraz to nowe wyzwania. Dokładam nowe pozycje do Menu.

Zarzucono mi już wielokrotnie fascynację Lidlem i Biedronką. Winami do 30 zł, które według wielu nie zasługują na uwagę. Według mnie jest wręcz przeciwnie. Będę starał się to udowodnić.

 

Zapraszam do lektury mojego blogu!!

Jeśli znajdziesz chwile to proszę wypełnij tę ankietę, abym lepiej poznał Twoje oczekiwania.

Kontakt:  telefon: 690197636, e-mail: info@domowydoradcawina.pl

Zadzwoń do mnie

Dodaj komentarz