Wina online-Magia del Vino-wina włoskie

Magia del Vino to firma z długimi tradycjami w sieci.

Z tym sklepem spotykam się już od wielu lat. Miałem w swojej ofercie te same wina co Magia del Vino i zawsze „zazdrościłem” im tak dobrych cen.

Dlatego, jeżeli szukasz dobrego wina włoskiego w doskonałych cenach, to ten sklep jest dla Ciebie!!

W obecnej ofercie jest kilku producentów, których wina uwielbiam. Przede wszystkim znakomite Prosecco z firmy Merotto, którą odwiedziłem w maju tego roku.

Te wina są nowością w ofercie Magia del Vino, bo jeszcze do czerwca Merotto nie miał importera w Polsce.

Te wina polecam szczególnie, bo ceny są doskonałe.

Merotto produkuje według mnie najlepsze Prosecco. Ich Prosecco (wcale nie najdroższe) Valdobbiadene Prosecco Superiore Millesimato CUVEE FONDATORE zdobyło przez kilka lat z rzędu 3 kieliszki Gambero Rosso!!

Jak na tę jakość cena też jest sensacyjna, 67 zł. !! Uwaga to nie jest wino „łatwe”, dla każdego, bo jest w smaku bardzo wytrawne i mineralne. Nawet bardziej niż przeciętny szampan. A szampan nie jest łatwym winem. Spotkałem wiele osób którym, niezależnie od ceny, po prostu szampan nie smakuje. Doskonałe jako aperitif, do ostryg i owoców morza!!

Kolejne wino godne polecenia to Valdobbiadene Prosecco Superiore COLBELO DOCG EXTRA DRY 2015 w cenie 44,50 zł. Dla miłośników win bardziej wytrawnych wyjątkową okazją będzie  Valdobbiadene Prosecco Superiore BARETA DOCG BRUT 2015 również w cenie 44,50 zł.

W ofercie Magia del Vino  są wina bardzo wielu uznanych „firm”. Nie będę ich wymieniał, bo jest ich zbyt wielu. Na swojej stronie chwalą się tym, że mają wina od 136 producentów.

Ja znam kilkudziesięciu, a wina piłem wina od ponad 20.

Jeżeli szukasz dobrego włoskiego wina, to tam je znajdziesz w najlepszych cenach.

Na zdrowie!!

2 uwagi do wpisu “Wina online-Magia del Vino-wina włoskie

  1. UWAGA: sprzedawca (przedstawiciel – Marcin) zachowuje się nieprofesjonalnie, przyjmuje ksenofobiczne i szowinistyczne założenia, zwalnia się z odpowiedzialności za zachowanie wina podczas dostawy.

    Wybór win włoskich jest doskonały, ale jakość obsługi jest bardzo słaba.

Leave a Reply