Winicjatywa „???HIT!!! Bardzo smaczne bąbelki z #Lidl-a za… 11,99 zł!!!???”

Dzisiaj mój wpis będzie krótki.

Brawo. Wreszcie Winicjatywa zauważyła w Lidlu wino, które ja oceniłem już 18 stycznia Hit-Lidl-Allini Pignoletto Reno DOC Vino Spumante BrutTo „tylko” 2 miesiące później. 

Winicjatywie gratuluję refleksu. Lepiej późno niż wcale! Dzięki temu wpisowi Lidl awansował na Supermarket.

A swoją drogą warto przypomnieć ten HIT.

Na zdrowie!!

4 uwagi do wpisu “Winicjatywa „???HIT!!! Bardzo smaczne bąbelki z #Lidl-a za… 11,99 zł!!!???”

  1. Brawo DDW! Nabyłem i wypiłem po przeczytaniu pierwszej recenzji i nie żałuję. Gratuluję rzetelnej pracy bez zbytniego zadęcia, jak to ma miejsce w przypadku wzmiankowanej W.

  2. Tak ad vocem to takze Pan moglby skupić sie na nowych ofertach Lidla i z owada, bo pisze Pan o winach dostępnych tylko nie u nas, a nie zauważa nowych ofert dyskontów.
    Przydałaby sie takze jakas skala ocen. Winicjatywa ja ma i mimo, ze dosyć czesto sie jej nie trzyma, jednak daje to jakies odniesienie. Bez skali trudno sie skalibrować

    Doradzam takze poprawę grafiki, funkcjonalności i ogólnie całej technicznej warstwy, bo cieżko to czytać z telefonu

    1. Dziękuję za komentarz. Najnowszą ofertę Lidla znam i rekomenduję te wina, które mi najbardziej smakują. Osoby, które otrzymują newsletter, znają już te wina, a na blog wprowadzam je po kolei. Przez tydzień byłem w Dusseldorfie nas targach Prowein i nie odwiedzałem Biedronki. Co do aspektów technicznych to postaram się wkrótce poprawić. Pozdrawiam

  3. Dzięki „ogrzewanym kotletom” sięgnąłem po to wino. Bardzo dobrze się pije. Dla mnie akurat jako przerywnik w degustacjach czerwonych . Twoja opinia jak najbardziej się zgadza z zawartością butelki.

Leave a Reply