Winnicalidla.pl-Promocja 65% na drugie wino tylko 8 H

Promocja 65% na drugie wino tylko 8 H.

Miałem dzisiaj nic nie publikować, ale skusiła mnie promocja winnicalidla.pl, która obowiązuje tylko do godziny 17.00, więc postanowiłem o tym napisać.

Raz na jakiś czas daję się skusić tym promocjom. Nie mam teraz żadnego wina z dyskontu, więc byłem łatwiejszym celem.

Nie było to zadanie łatwe, bo w tej promocji nie ma win musujących. Po cichu liczyłem na to, że może uda mi się kupić dwa szampany z upustem ponad 30%. Niestety takiej możliwości nie miałem.

Wobec tego postanowiłem poszukać dwóch ciekawych win w zbliżonej cenie, aby wykorzystać maksymalnie promocję.

Oczywiście szukałem win najlepiej ocenionych przez ekspertów Lidla, aby spróbować czegoś lepszego niż to, co znajduję na półkach dyskontów.

Po długich poszukiwaniach zdecydowałem się na dwa wina z Rumunii.

Sauvignon Blanc, DealuDealu Mare DOC w cenie 34,99 zł.

Crâmpoşie Selecţionatâ, Avincis, Vila Dobruşa, Drăgăşani DOC w cenie 44,99 zł.

Wahałem się pomiędzy tym drugim a Greco di Tufo Mastroberardino 2016 w cenie 49,99 zł, ale w końcu wybrałem dwa wina rumuńskie, jako mniej mi znane.

Dzięki tej promocji za oba zapłacę 57,24 zł czyli, taniej o 22,74 zł. Jak na dwa wina ocenione według ekspertów na 90 pkt, cena 57,24 zł wydaje mi się kwotą atrakcyjną.
Jestem wielkim fanem Rieslinga i Gruner Veltlinera, ale czasami dobrze jest spróbować czegoś innego. Dla porównania lub upewnienia się o słuszności własnego wyboru.
Nie wiem, czy wina dotrą przed weekendem do pobliskiego Lidla, ale na pewno wkrótce podzielę się wrażeniami z degustacji.

Na zdrowie!!

Leave a Reply