Wino na weekend z Biedronki

Odwiedziłem wczoraj Biedronkę w przekonaniu, że zapowiadana od początku marca promocja z cyklu Sommelier Poleca, znajduje się już na półkach. Niestety ta oferta jeszcze się nie pojawiła. Natomiast półki są pełne wina. Głównie z poprzednich promocji. Wśród nich znalazłem kilka win, które już rekomendowałem przy różnych okazjach.

Zwróciłem uwagę, że wina z ostatniej promocji znajdują się na najniższych półkach. Zatem sprzedawały się najlepiej. Czyli Biedronka ma problem ze „starszymi winami” które zalegają na półkach i magazynach.

Wobec tego proponuję na ten weekend wybrać coś spośród tych win. Ułożyłem je według własnego wyboru. Ja bym je kupił w takiej kolejności.

Cotes du Rhone Villages 2015 Pasquier Desvignes

Rioja Licenciado Reserva 2010

Greyrock Sauvignon Blanc 2016

Priorat Sol i Terra Heredad 2013

Granbeau Colombard-Chardonnay Gran Reserve 2016

Albarino Eidosela 2015

Cava Pata Negra Semi-Seco

Defesa de Esporao 2015

Na zdrowie!!

6 uwag do wpisu “Wino na weekend z Biedronki

  1. Na zdjeciach ,ktore wykonales stoja te dwa nowe wina na prawo od szatenefa czyli Lera i Vale De Escadas.Trzecim winem jest od lat terminujacy Marques De Borba:)Pozdrawiam serdecznie

    1. Dzięki. Przy każdej promocji Sommelier Poleca, nad regałami była reklama promocji. Tak samo na regałach. Wczoraj wszystko było pomalowane na biało. Wyglądało to dosyć „straszno”. Te wina nie były w żaden sposób oznaczone. Ta promocja trwa do końca miesiąca i mam nadzieję, że uda mi się je spróbować. Marzec to szczególny miesiąc, bo jest Prowein i ja wyjeżdżam już w środę. Czyli wypadnie mi cały tydzień. Dzisiaj prezentacja nowej oferty Lidla. Mam nadzieję, że będzie dużo ciekawych win. Pozdrawiam serdecznie.

  2. U mnie tez po raz pierwszy nie bylo zadnych reklam ,malo to spoznili sie z tymi winami o tydzien.Zakupilem wczoraj Escadasa i dzisiaj sprobuje.Bardzo cieszy mnie nowa oferta Lidla,jak juz sprobujesz tych win to bylbym wdzieczny za recke:)
    Zycze milego pobytu na targach:)

Leave a Reply